Balustrady Nierdzewne , Balustrady ze stali kwasoodpornej - Szczecin - Balustrady, Poręcze i Barierki Nierdzewne Szczecin Balustrada Spawanie

Idź do spisu treści

Menu główne:

Balustrady Nierdzewne , Balustrady ze stali kwasoodpornej - Szczecin

Oferujemy balustrady zewnętrzne i poręcze ze stali nierdzewnej oraz stali ''zalecanej'' na zewnątrz czyli kwasoodpornej (wieczne balustrady) , które oprócz ekskluzywnego wyglądu są też bardzo praktyczne.
Balustrady zewnętrzne często łączymy ze szkłem i poliwęglanem- zyskujemy wówczas znaczną ochronę przed wiatrem.
Nasze balustrady i poręcze łączone są również z wyrobami kompozytowymi, które idealnie się sprawdzają w naszych warunkach atmosferycznych.
Balustrada polerowana to najlepszy wybór na zewnątrz, gdyż nie jest to żadną nowością, że z powierzchni gładkiej łatwiej usunąć zabródzenia.
Pielęgnacja i czyszczenie zewnętrznych balustrad ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej jest bardzo prosta tzn. wystarczy miękka szmatka i łagodny detergent np.płyn do mycia naczyń. 
W naszym sklepie można kupić specjalne preparaty do pielęgnacji stali nierdzewnej ,  które świetnie czyszczą i pozostawiają warstwę ochronną.
Balustrady przez nas wykonane oprócz spełniania głównego zadania czyli bezpieczeństwa, wzbudzają podziw i cieszą ponadczasowym wyglądem.

Oto zaledwie kilka przykładów wykonanych przez nas balustrad oraz poręczy ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej:
 
Stal Nierdzewna
Stal Polerowana
Ze stali nierdzewnej polerowanej
Stal nierdzewna
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego